NOVINKY

Zpráva

(30/10/2021 10:35:08)

Vážení zákazníci,

V posledních měsících jsme se věnovali posilování stávajících vysílačů. Konkrétně jsme zrekonstruovali vysílače v Plzni, Strašicích, Rokycanech, Mýtě, Veselé, Šťáhlavech, Klabavě a Mirošově.

Dále jsme pracovali na nové výstavbě a dokončování optických sítí ve Starém Plzenci, Tymákově, Mokrouších a Chválenicích vč. pokračování v připojování rodinných domů na již vybudovanou optickou infrastrukturu. Všichni tito zákazníci mají tak dostupné rychlé, stabilní připojení vč. internetové televize a ostatních služeb.

V neposlední řadě se dokončilo mnoho kamerových systému pro RD, firmy i celé obce. V případě zájmu o nezávaznou nabídku na zabezpečení Vašeho objektu nás neváhejte kontaktovat. Více na našem webu v sekci Kamerové systémy.

Také připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize, která je stále více žádaná a umožňuje zpětné sledování pořadů, nahrávání, přetáčení reklam a mnoho dalšího. Více informací na našem webu v sekci Televize.

A nakonec se nám opět rozšířila skupina firemních zákazníků z hlediska komplexní správy serverů a počítačů. Máte zájem o naše IT služby? Můžeme spravovat i Vaše IT, neváhejte nás kontaktovat ;-)

Přejeme Vám mnoho síly a především pevné zdraví. S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(23/07/2021 09:11:19)

Vážení zákazníci,

za poslední čtvrtletí jsme opět rozšířili dosah naší sítě o nové vysílací body. Konkrétně se jedná o nové vysílače v Plzni, Zruči, Rokycanech, Kamenném Újezdě, kde je 5 nových vysílacích bodů a v Dobřívě. Zde jsou celkem 3 nové přístupové body. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci: Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme pracovali na posilování stávajících vysílačů. Jedná se především o body ve Starém Plzenci, Hrádku, Zruči, Rokycanech a Plzni.

Současně pokračujeme s připojováním rodinných domů v obci Dýšina, Ejpovice, Chválenice a ve Starém Plzenci na již vybudovanou optickou infrastrukturu. Všichni tito zákazníci mají tak dostupné rychlé, stabilní připojení vč. internetové televize a ostatních služeb. Další lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších zákazníků těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více informací na našem webu v sekci Televize.

Zároveň stále pokračujeme v instalacích kamerových systémů pro RD, firmy i celé obce. Více také na našem webu v sekci Kamerové systémy.

Přejeme Vám mnoho síly a pevné zdraví. S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(04/04/2021 18:06:30)

Vážení zákazníci,

celý náš tým zaměstnanců, za poslední čtvrtletí, opět pracoval na posilování páteřních tras a vysílačů vč. výstavby nových bodů a optických přípojek.

Konkrétně se rozšířil dosah naší sítě o nové vysílací body. Jedná se o nové vysílače v Rokycanech, Letkově, Šťáhlavicích, Svojkovicích, Mirošově, Dobřívě, Kamenném Újezdě, Příkosicích, Zruči, Starém Plzenci, Plzni a Volduchách. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci: Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme zrekonstruovali a posílili velké množství vysílacích bodů. Jedná se především o přístupové body ve Starém Plzenci, Rokycanech a Plzni. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Zároveň s tím se provedla výměna páteřních spojů na několika bodech v Rokycanech, Svojkovicích, Dobřívě, Mirošově, Příkosicích, Nevidu, Losiné, Mokrouších a Kamenném Újezdě.

Současně pokračujeme s připojováním rodinných domů v obci Dýšina, Ejpovice, Klabava, Sedlec a Chválenice na již vybudovanou optickou infrastrukturu. Všichni tito zákazníci mají tak dostupné rychlé, stabilní připojení vč. internetové televize a mnoha dalších služeb. Další lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších zákazníků těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více informací na našem webu v sekci Televize.

Zároveň se nám, od začátku roku, opět podařilo dokončit několik desítek kamerových systému pro RD i firmy, více také na našem webu v sekci Kamerové systémy.

Přejeme Vám mnoho síly a pevné zdraví. S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(08/12/2020 09:35:41)

Přejeme Vám vše, co se špatně balí, to jest klid, pohodu a hlavně zdraví! Hezké prožití večera splněných přání, svátků vánočních a vše nejlepší v novém roce přeje Mraknet.

Zároveň bychom Vám rádi poděkovali za důvěru, kterou jste nám projevovali v tomto roce, a těšíme se na další spolupráci v roce novém a věříme, že s námi ani příští rok vedle nešlápnete ;-)

Jelikož jsou Vánoce svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás, prosím, od 21.12.2020 do 3.1.2021 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému a to na zákaznickou linku 602 37 07 66, která je v provozu nonstop. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Mraknet s.r.o.

PF2021

Zpráva

(14/10/2020 10:45:18)

Vážení zákazníci,

Jelikož se díky aktuálnímu stavu opět výrazně zvýšila zátěž celé naší sítě, pracoval celý náš tým zaměstnanců na posilování páteřních tras a vysílačů vč. výstavby nových bodů a optických přípojek.

Konkrétně se za poslední měsíce rozšířil dosah naší sítě o nové vysílací body. Jedná se o nové vysílače v Chválenicích, Plzni, Strašicích, Kamenném Újezdu, Zruči, Žákavé, Radobyčicích, Plzni a Starém Plzenci. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci: Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme zrekonstruovali a posílili velké množství vysílacích bodů. Jedná se především o přístupové body ve Starém Plzenci, Rokycanech, Hrádku, Lhůtě a Plzni. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost. Zároveň s tím se provedla výměna páteřních spojů v Litohlavech, Šťáhlavech a Rokycanech.

Současně pokračujeme s připojováním rodinných domů v obci Dýšina, Ejpovice, Sedlec a Chválenice na již vybudovanou optickou infrastrukturu. Všichni tito zákazníci mají tak dostupné rychlé, stabilní připojení vč. internetové televize a mnoha dalších služeb. Další lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších zákazníků těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize, která Vám nyní může nahradit bezproblémový přechod na DVB-T2. Více informací na našem webu v sekci Televize.

Přejeme Vám mnoho síly a pevné zdraví. S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(14/07/2020 13:29:56)

Vážení zákazníci,

za poslední čtvrtletí jsme opět rozšířili dosah naší sítě o nové vysílací body. Konkrétně se jedná o nové vysílače v Losiné, Svojkovicích, Zdemyslicích, Radobyčicích a Plzni. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci: Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme zrekonstruovali velké množství vysílacích bodů. Jedná se především o přístupové body ve Starém Plzenci, Radobyčicích, Rokycanech, Lhůtě, Pavlovsku, Nevidě, Štěnovicích a Nezbavěticích. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Zároveň se nám povedlo zavést optický kabel do města Hrádek, kde je nyní celá oblast bytových domů připojena na naší páteřní optické síti. Další 2 významné body v Plzni jsme také přepojili na páteřní optický kabel. Dále pokračujeme s připojováním rodinných domů v obci Dýšina, Ejpovice a Chválenice na již vybudovanou optickou infrastrukturu. Všichni tito zákazníci mají tak dostupné rychlé, stabilní připojení vč. internetové televize a mnoha dalších služeb. Další lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších zákazníků těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Další zajímavostí, která se nám podařila uvést do provozu, je dálkové spínání veřejného osvětlení skrz internet. Tuto funkcionalitu ocení především obce a města.

A v neposlední řadě se nám podařilo úspěšně dokončit projekt dálkového otevírání dveří po internetu. Dveře jde otevírat pomocí aplikace, či pomocí přiděleného kódu, který se může libovolně měnit atd. Toto je zajímavé především pro pronájem bytů, chat, hotely atd. Veškeré informace o těchto nových technologiích rádi poskytneme na našich kontaktech.

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize, která Vám nyní může nahradit bezproblémový přechod na DVB-T2. Více informací na našem webu v sekci Televize.

S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

KONTAKTY