NOVINKY

Zpráva

(13/02/2020 08:22:01)

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás, či Vaše známé, kamarády a přátele, oslovit s nabídkou práce v naší společnosti. Podrobnější info je dostupné na adrese: Inzerát Mraknet Děkujeme

Zpráva

(12/12/2019 09:01:50)

Nechť zvony zvoní a srdce plesají, nechť svíce hoří a číše cinkají, ať šťastný je Váš každý krok, přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok. Ať Vás láska stále hřeje, z upřímného srdce Mraknet přeje.

Jelikož jsou Vánoce svátky klidu a pohody, budeme i my tento čas trávit se svými nejbližšími a odpočívat od každodenního shonu. Proto nás, prosím, od 19.12.2019 do 1.1.2020 kontaktujte pouze při náhlém a neodkladném problému a to na zákaznickou linku 602 37 07 66, která je v provozu nonstop. Děkujeme za pochopení.

Ať máte stejnou radost z vánoční nadílky, jako máme my z Vaší přízně. Děkujeme a přejeme krásné svátky.

S pozdravem Mraknet s.r.o..

PF2020

Zpráva

(10/12/2019 08:54:06)

S námi nemusíte řešit DVB-T2 ... přinášíme elegantní a chytré řešení. Více zde: DVBT2-letak

Zpráva

(14/10/2019 14:19:31)

Vážení zákazníci,

za poslední čtvrtletí jsme opět rozšířili dosah naší sítě o nové vysílací body. Konkrétně se jedná o nové vysílače v Chrástu, Dýšině, Starém Plzenci, Rokycanech, Šťáhlavicích a Příkosicích. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci Působnost sítě Mraknet.

Dále jsme zrekonstruovali několik vysílacích bodů v Plzni, Rokycanech, Starém Plzenci, Hrádku u Rokycan, Chrástu, Štěnovicích a Dolanech. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Zároveň se nám povedlo zasíťovat optickými chráničkami další tři zcela nové lokality rodinných domů. Konkrétně se jedná o obce Ejpovice, Klabava a Dýšina. Další lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších zákazníků těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více na našem webu v sekci Televize. Zároveň se nám podařilo dokončit opět několik kamerových systému pro RD i firmy, více na našem webu v sekci Kamerové systémy

S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(25/06/2019 15:09:32)

Vážení zákazníci,

za poslední měsíc jsme opět zvětšili a posílili dosah naší sítě, o nové vysílací body. Konkrétně se jedná o vysílače v Dýšiné, Strašicích, Rokycanech a Plzni. Konkrétní pokrytí naší sítě můžete vidět na našich stránkách v sekci Působnost sítě Mraknet

Dále jsme zrekonstruovali několik vysílacích bodů v Koterově, Chválenicích, Chrástu, Veselé a Starém Plzenci. Všechny tyto body mají nyní dostatečnou kapacitu pro všechny koncové uživatele, kterým se tak po rekonstrukci zásadně zvedla rychlost.

Velikým projektem je vybudování optických chrániček ve velké části obce Chválenice. Zde se bude během následujících měsíců dále pokračovat v přípravě jednotlivých rozvaděčů a chrániček až do RD. Následně dojde k zafukování optických vláken do těchto RD. O všem Vás budeme včas informovat. Zároveň se nám povedlo zasíťovat optickým kabelem dvě zcela nové lokality rodinných domů a to konkrétně v Sedlci a Tymákově/Mokrouších. Další 3 lokality máme nyní rozpracované, takže se může mnoho dalších lidí těšit na velmi kvalitní, rychlé a stabilní optické připojení :-)

Připomínáme, že ve všech našich lokalitách je mimo vysokorychlostního Internetu dostupná i naše chytrá Internetová Televize. Více na našem webu v sekci Televize. Zároveň se nám podařilo dokončit opět několik kamerových systému pro RD i firmy, více na našem webu v sekci Kamerové systémy

S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

Zpráva

(16/05/2019 09:13:08)

Vážení zákazníci, rádi se občas pochlubíme nějakým projektem, který se nám podařilo dokončit a přijde nám zajímavý. Tento konkrétní projekt s názvem Internet pro IZS zdarma, nás stál nemálo úsilí, ale výsledek stojí za to ;-) Více info o nás napsalo např.Krimi Plzeň nebo na našem Facebooku S pozdravem Mraknet s.r.o. ;-)

KONTAKTY