SERVER HOUSING

Chcete své projekty provozovat na vlastním hardware?
Pak máte možnost dopřát svému serveru nepřetržité vysokorychlostní připojení k internetu, zálohovanou energii a bezpečí profesionálního datového centra v podobě server housingu.

Postup provedení:

1. Výběr datacentra

Moderní telekomunikační centra, neboli datacentra, jsou nejlepším místem pro umístění serverů. Splňují všechny požadavky na jejich bezproblémový chod – od přívodu elektrické energie po síťovou konektivitu. Samozřejmostí je vstup přes kódové dveře a protipožární ochrana v podobě plynového hašení. Prostory datacentra jsou monitorovány a veškeré dění zaznamenávají bezpečnostní kamery. Prostory datových center jsou rovněž vybaveny chladicím systémem pro udržení konstantní teploty.

2. Umístění technologií

Váš server bude umístěn do preferované lokality, na označené místo. V případě tower serverů do polic, u serverů typu rack jsou potom technologie umisťovány do uzamykatelných skříní.

3. Parametry služby

Cena služby je kromě prostoru samotného stanovena i dle rychlosti připojení a objemu přenesených dat a odběru elektrické energie. Vyúčtování probíhá standardně jedenkrát měsíčně, vždy k prvnímu dni v měsíci na aktuální měsíc.

CO JE SOUČÁSTÍ SLUŽBY

PRONÁJEM PROSTORU

ENERGIE

NONSTOP DOHLED

KONEKTIVITA

ROZHRANÍ PRO
VZDÁLENOU SPRÁVU

NAPIŠTE NÁM...

Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám ho pomocí formuláře níže.
Vyplňte prosím e-mail, na který chcete zaslat naši odpověď:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

Kolik je pět krát pět ?

CENÍK a PODMÍNKY

Vzhledem k charakteru služby řešíme každou cenovou nabídku individuálně.
V případě zájmu vám zdarma zpracujeme cenovou kalkulaci.

Ozvěte se nám, prosím, na některý z uvedených kontaktů.

KONTAKTY