Jsme schopni Vám zřídit televizní připojení
kdekoli v Plzeňském kraji!

INTERNETOVÁ TV - SLEDOVÁNÍ TV (IPTV)

Sledujte moderní a chytrou televizi v pohodlí domova, kdykoliv budete chtít. S naší službou IPTV můžete sledovat své oblíbené filmy a pořady také na tabletu či chytrém telefonu. Nestihli jste začátek svého oblíbeného seriálu ? Potřebujete odejít v té nejvíc napínavé části filmu ? Nechcete přijít o svůj oblíbený pořad ? Nic není problém s naší chytrou IPTV !

Hlavní výhody chytré IPTV:

 • Pauza živého vysílání
 • Spuštění od začátku vysílaného pořadu
 • Nahrávání až 120 hodin záznamů
 • Archiv pořadů až 7 dní zpětně
 • TV Program (EPG)
 • Sledování na TV, PC, Tabletu, Mobilu
 • Podpora iOS, Mac OS, Android, Windows, Linux, Smart TV a dalších ...

Zákazník může být připojen na technologii Wi-Fi nebo na kabelové přípojce, které provozujeme v bytových domech a na našich páteřních bodech. Konkrétní možnosti v místě Vašeho připojení Vám sdělíme na některém z našich kontaktů. Pro zprovoznění IPTV je nutné zakoupit námi dodávaný set-top box nebo mít chytrou TV či jiné podporované zařízení (viz. seznam podporovaných zařízení ). K set-top boxu, který bude umístěn u Vašeho televizního přijímače, je nutné natáhnout datový kabel od Vašeho routeru. Toto Vám zajístíme. Po registraci na tomto odkazu: Sledování TV Registrace můžete naší službu vyzkoušet na 14 dní zdarma.

Dokumenty:

Provozovatelem služby je společnost sledovanitv.cz s.r.o., se sídlem U vodárny 3032/2a, 616 00 Brno, IČ: 1607910. Obsah televizních kanálů v jednotlivých nabídkách a balíčcích se může měnit.

DIGITÁLNÍ POZEMNÍ TV (DVB-T)

DVB-T neboli pozemní digitální vysílání je systém přenosu televizního signálu, který nahradil původní analogové televizní vysílání. Hlavní výhodou pozemního digitálního vysílání je jeho kvalita a možnost příjmu téměř kdekoli. Je zde také vyšší programová nabídka než u analogového vysílání a několik rozhlasových stanic. Za příjem DVB-T se neplatí žádné aktivační ani měsíční poplatky, všechny programy jsou zdarma!

Pro nastavení anténních systémů a ověřování dostupnosti signálu používáme profesionální měřicí přístroje!

Postup provedení:

 • Nejběžnějším postupem je, že provedeme montáž odpovídající antény pro příjem DVB-T na anténní stožár. V případě, že stožár není instalován, či není možné na stávající stožár anténu umístit, jsme schopni ho vybudovat. Od instalované antény vedeme koaxiální kabel, který je dle potřeby rozbočen a rozveden do všech požadovaných místností či bytů.
 • Pokud máte doma starší televizor bez DVB-T tuneru, je potřeba set-top-box, který Vám rádi dodáme. V opačném případě můžete rovnou použít televizor s vestavěným DVB-T tunerem.
 • Jsme schopni realizovat připojení k digitální pozemní televizi jak pro rodinné domy, tak pro celé panelové a bytové domy. Ozvěte se nám na některý z kontaktů a společně najdeme optimální řešení.

SATELITNÍ TV (DVB-S)

Dostupnost digitálního satelitního příjmu, tzv. DVB-S, je na celém území ČR zaručena téměř stoprocentně. Před přijímací parabolou samozřejmě nesmí být překážka, která by zasahovala do paprsku signálu jdoucího z družice ležící na geostacionární dráze země.

Pro nastavení anténních systémů a ověřování dostupnosti signálu používáme profesionální měřicí přístroje!

Postup provedení:

 • Na anténní stožár instalujeme satelitní parabolu s konvertorem (LNB), od kterého pokračujeme koaxiálním kabelem až do místnosti nebo bytu. Je třeba si uvědomit, že oproti DVB-T musíme ke každému účastníkovi vést zvlášť koaxiální kabel! Jinak řečeno, každý účastník má svůj koaxiální kabel a přijímač s dekódovací kartou. I v tomto případě platí, že jsme v případě potřeby schopni vybudovat anténní stožár.
 • U každé televize, která chce přijímat satelitní TV, je potřeba satelitní přijímač s dekódovací kartou. Distribuci karet zajišťuje CSLINK, SKYLINK, UPC Direct nebo Digi TV. Všechny potřebné komponenty i dekódovací kartu Vám rádi dodáme.
 • Jsme schopni realizovat připojení k satelitní televizi jak pro rodinné domy, tak pro celé panelové a bytové domy. Ozvěte se nám na některý z kontaktů a společně najdeme optimální řešení.

CENÍK

Ozvěte se nám na uvedené kontakty, rádi Vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku.

PŮSOBNOST SÍTĚ MRAKNET

Mapa působnost

CHCI SE PŘIPOJIT

Chcete-li se připojit k naší síti, vyplňte prosím následující údaje:

Zásady zpracování osobních údajů Mraknet s.r.o.

KONTAKTY